aktualności

Audio Physic Avantera III - światowa premiera 2017-03-16 13:53:14

Audio Physic Avantera III - światowa premiera

Doczekaliśmy się światowej premiery najnowszych kolumn Audio Physic Avantera III.

Pierwsze oficjalne pokazy nastąpią 31.03. w salonie Avit Smart w Pradze. Prezentacje zbiegają się z odbywającymi się w tych dniach targami 

Audio Video Show Praha 2017 w hotelu Don Giovanni.


Bent builts Primare - trailer 2017-03-15 11:59:59

Przecena płyt wydawcy Agora. 2017-03-12 15:57:53

Przecena płyt wydawcy Agora.

Obniżyliśmy ceny 55  płyt od polskiego dystrybutora Agora. Wśród wykonawców znajdują się m.in.: VOO VOO, Artur Rojek, Kamp, Kayah, Fisz Emade Tworzywo, Smolik. Akcja rabatowa trwa od 13.03.2017 do 19.03.2017.

Płyty kupisz na Voiceshop.pl

Bogusław Zajączkowski


Voo Voo – "7" melancholijne arcydzieło. 2017-03-12 09:35:25

Voo Voo –

Ta płyta jest wspaniałym zwieńczeniem ponad 30. letniej kariery Voo Voo. Grupa wypracowała przez ten czas charakterystyczny, niepodrabialny styl. Zaczynała od awangardowych odmian rocka by przez lata ewoluować w kierunku folku, bluesa, jazzu. „7” do końca nie mieści się w żadnej z tych kategorii. Wojciech Waglewski wraz z kolegami stworzył muzykę, która wymyka się jakimkolwiek ramom i stylistycznym schematom. To całkowicie autorska, bezkompromisowa wypowiedź dojrzałych muzyków.

Album opisuje zwykły tydzień z życia narratora, a kolejne piosenki noszą nazwę poszczególnych dni.

Zaczyna się od „Środy”. Powolne tempo, mające podkreślać melancholijny charakter dnia doskonale pasuje do zmęczonego wokalu Waglewskiego, który opisuje w artystyczny sposób zwykłe, codzienne czynności. Taka jest cała płyta. Wokalista w kolejnych utworach przywołuje scenki z życia, ale przepuszcza je przez swoją, artystyczną wrażliwość. Nad piosenkami unosi się non stop charakterystyczny „blue” klimat, magiczny spleen, który nie jest smutny, ani dołujący, raczej wprowadzający słuchacza w odmienne stany rzeczywistości.


TEMPO Plus - wraca w nowym stylu 2017-03-10 10:44:45

TEMPO Plus - wraca w nowym stylu

FOREVER YOUNG - tak można powiedzieć o najnowszej inkarnacji modelu TEMPO. 

TEMPO Plus wypełniają lukę w tym przedziale cenowym w ofercie niemieckiego Audio Physica dostarczając niewiarygodną precyzję, realizm oraz bezkompromisową neutralność, jak żaden poprzedni Tempo. Nowe TEMPO Plus wyposażone w najnowsze osiągnięcia Audio Physic i starannie dopracowane w każdym szczególe pozwalają traktować TEMPO Plus w kategoriach tego, czego możemy oczekiwać od podłogowych konstrukcji głośnikowych.

Przyjemność słuchania muzyki zgodnie z mottem "No loss of fine detail".

Do końca kwietnia zapraszamy do sprawdzenia bestsellerowych ofert od 17990zł w Referencyjnych Salonach Sprzedaży na terenie naszego kraju. 

 

 Facebook