aktualności

Audio Physic CODEX - test w magazynie Audio-Video 2017-01-04 10:31:33

Audio Physic CODEX - test w magazynie Audio-Video

Niemiecki Audio Physic w drugiej połowie roku wprowadził na rynek model CODEX.

W ostatnim numerze 2016 roku magazyn Audio-Video przetestował dużą podłogówkę firmy z Brilon.

Pełny test tutaj.


Audiovector QR 3 w Hi-Fi+ 2017-01-04 09:02:47

Audiovector QR 3 w Hi-Fi+

Alan Sircom - redaktor magazynu Hi-Fi+ wział na warsztat redakcyjny Audiovector QR 3, którego efektem jest wyśmienita recenzja najnowszych podłogówek duńskiego producenta wstyczniowym numerze Hi-Fi+.

Pełna recenzja w języku angielskim tutaj


Pro-Ject RPM 9 Carbon w najnowszym wydaniu Audio-Video 2017-01-04 08:40:40

Pro-Ject RPM 9 Carbon w najnowszym wydaniu Audio-Video

RPM 9 Carbon - najnowsze dzieło austriackich inżynierów, specjalistów od rasowych gramofonów zdobi okładkę styczniowego numeru Audio-Video.

Wnikliwa recenzja tego wybitnego mass-loadera od Pro-Ject Audio Systems na dobry początek roku, już od jutra do przeczytania w kioskach oraz w e-prenumeracie.

 


Muzyczny 2016 rok podsumowuje Fanalog.pl 2017-01-01 20:02:33

Muzyczny 2016 rok podsumowuje Fanalog.pl

Kolejny rok dobiegł końca, pora na podsumowania. Według mnie był to fantastyczny czas w muzyce. Niestety miał on także swoje mroczne momenty: kolejne zgony znakomitych muzyków. Największym szokiem była śmierć Davida Bowie, potem następne, fatalne informacje: Prince, Leonard Cohen, George Michael, a to zaledwie początek długiej listy artystów którzy nas opuścili. „Show Must Go On” – to hasło wyjątkowo dobrze pasuje do pop kultury. Mimo poważnych strat prze ona do przodu, a młodość jest jej główną, napędową siłą.

 


Audiovector QR 1 - test w InfoAudio 2016-12-19 13:00:21

Audiovector  QR 1 - test w InfoAudio

"Audiovector QR 1 jest pięknym brzmieniowym kompromisem. Mads Klifoth zdecydował się na złagodzenie surowego charakteru, który znamy z innych modeli. Słabiej zrealizowanych nagrań, można słuchać bez zawału serca. Konstrukcyjne szczegóły takie jak basrefleks skierowany do przodu i nieco inny, mniej wyszukany kształt przypominają, że jest to kolumna mniej wymagająca i łatwiejsza w ustawieniu. Można to odebrać jako ukłon w stronę początkujących audiofilów". Michał Sommerfeld

Świeżutki test w InfoAudio.pl tutaj.



Facebook