aktualności

Kable Audiovector Zero Compression w SoundRebels 2017-03-01 08:30:44

Kable Audiovector Zero Compression w SoundRebels

W redakcji magazynu Soundrebels pojawiły się trzy tajmenicze skrzyneczki. Tajemnicze, ponieważ zawartość jaką skrywają nie dla wszystkich jest oczywistością. Duński producent klasowych zestawów głośnikowych, firma Audiovector oferuje swoim użytkownikom także kilka modeli kabli głośnikowych - stworzone według zasady "Zero kompresji, 100% wydajności". 

Wybrane modele kabli Audiovectora trafiły własnie do pokoju odsłuchowego w redakcji Soundrebels. Ile uda się z nich wycisnąć?

Bądźcie na bieżąco.


Analogi z legendarnej wytwórni Music On Vinyl przecenione! 2017-02-28 10:03:15

Analogi z legendarnej wytwórni Music On Vinyl przecenione!

Obniżyliśmy o 20% ceny 273 fantastycznych płyt  rockowych, jazzowych i folkowych. Wśród wykonawców znajdują się m.in.: Leonard Cohen, Colosseum, Cypress Hill, Miles Davis, Dream Theater, Bob Dylan, Rory Gallagher, Jimi Hendrix, Tim Buckley, Janis Joplin, Keb’Mo, Korn. Akcja rabatowa trwa od 27.02.2017 do 05.03.2017.

Płyty LP kupisz na Voiceshop.pl.

Bogusław Zajączkowski


Czarna płyta na kolorowym gramofonie! 2017-02-26 12:35:10

Czarna płyta na kolorowym gramofonie!

Sprzęt audio najczęściej spotykany jest w kolorze czarnym lub srebrnym.

Gramofony Pro-Ject wprowadzają pewne ożywienie do tej monotonności.

Seria gramofonów 2-Xperience Primary oferuje nam do wyboru oprócz przeźroczystego akrylu, kolory: pomarańczowy, niebieski i zielony. Sam gramofon posiada ciekawe wzornictwo i cechuje się wyjątkowym brzmieniem, niespotykanym w tym przedziale cenowym. Wszystkie atrybuty techniczne zawarte w konstrukcji ramienia, talerza, napędu - owocują nieprzeciętną dynamiką i muzykalnością gramofonu. Fabrycznie ramię "9'' uzbrojono we wkładkę Ortofon 2M-RED.

Cenę ustalono na 3990 zł.

 


George Harrison – natchniony romantyk rocka - reedycja kompletnej dyskografii na winylach. 2017-02-25 14:59:14

George Harrison – natchniony romantyk rocka - reedycja kompletnej dyskografii na winylach.

Grupa The Beatles osiągnęła w muzycznym biznesie wszystko: absolutny finansowy, artystyczny i komercyjny szczyt. Zmienili nie tylko kulturę, ale wpłynęli też na politykę i życie całych społeczeństw, lub po prostu świata. Zrobiła to czwórka przyjaciół: John Lennon, Paul McCartney, Ringo Starr i George Harrison. Dwaj pierwsi przez lata byli głównymi kompozytorami repertuaru zespołu spychając w cień pozostałych muzyków. Niezwykle utalentowany i wrażliwy Harrison czuł, że jego pomysły i wrodzona muzykalność nie są w pełni wykorzystywane.


Otwarcie Cabasse Premium Reseller w Warszawie 2017-02-23 09:35:46

Otwarcie Cabasse Premium Reseller w Warszawie

Cabasse Premium Reseller w Warszawie

W środę 22 lutego został otwarty pierwszy w Polsce punkt Cabasse Premium Reseller w salonie Luxury Art Cinema przy ul. Brackiej 11/13 w Warszawie, vis a vis centrum Vitkac.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Piotr Metz z radiowej Trójki i znakomity saksofonista Marcin Nowakowski, którego płyta „Shine” została odtworzona z kulistych kolumn Cabasse. Wśród dziennikarzy znaleźli się przedstawiciele następujących mediów: Rzeczpospolita, Polska The Times, Nasze Miasto, Playboy, LOGO, Manager, a także dziennikarze z pism specjalistycznych - branży audio i motoryzacyjnej. Organizatorów reprezentowali: Frederic Lebreton - CEO Cabasse, Milan Weber – szef Voice oraz przedstawiciele firmy 3Logic - właściciela salonu Luxury Art Cinema.Facebook