aktualności

Audio Physic Tempo Plus - test High Fidelity 2017-06-05 10:36:46

Audio Physic Tempo Plus - test High Fidelity

Magazyn High Fidelity zamieścił właśnie test Audio Physic Tempo Plus - najnowszej wersji tego legendarnego już modelu, nieprzerwanie produkowanego w modyfikowanych wersjach od 1985 roku.

Plus zastąpił w ofercie niemieckiego producenta model Tempo 25plus+.

Pełny test zamieszczamy tutaj.


Płyty CD/DVD/LP/BLU-RAY kupisz na voiceshop.pl 2017-06-04 21:00:10

 Płyty CD/DVD/LP/BLU-RAY kupisz na voiceshop.pl

Przeceniliśmy wszystkie płyty z gatunku pop - ponad 1360 tytułów. Muzyka pop bywa często niedoceniana, a przecież w jej szerokich  ramach mieszczą się tacy fantastyczni wykonawcy jak: Abba, Michael Jackson, Rod Stewart, Ed Sheeran, Sade, Prince… Niektórzy reprezentanci tego gatunku, sztucznie lokują swoją twórczość w bardziej prestiżowych odmianach typu: rock, soul lub jazz. Nie ma się czegoś wstydzić i histeryzować, muzyka popowa nie raz pokazała, że ambicji jej nie brakuje. Spróbuj przekonać się o tym sam kupując płyty w obniżonej cenie. Akcja promocyjna trwa od 05-06-17 do 11-06-2017.

Płyty CD/DVD/LP/BLU-RAY kupisz na voiceshop.pl


Przecena wszystkich płyt z kategorii jazz 2017-05-28 17:33:04

Przecena wszystkich płyt z kategorii jazz

Przeceniliśmy wszystkie płyty z gatunku jazz - ponad 2000 tytułów. Definicja jazzu jest trudna do uchwycenia i wyrażenia, ale jedno nie ulega wątpliwości –  najbardziej pasujące słowo do tego gatunku to wolność. Jazz to muzyka czasami niełatwa w odbiorze, ale zawsze ciekawa i nieustannie rzucająca wyzwanie słuchaczowi, który nie wie dokąd poprowadzi go następna improwizacja. Spróbuj się przekonać o tym osobiście, kupując płyty w promocji. Akcja przecenowa trwa od 29.05.2017 do 04.06.2017. Przecenione płyty kupisz na VOICESHOP.PL.


THE BEATLES vs. VOICE - relacja z pewnego pokazu według infoaudio.pl 2017-05-27 17:27:15

THE BEATLES vs. VOICE - relacja z pewnego pokazu według infoaudio.pl

Portal infoaudio.pl na "gorąco" przedstawił relację z niecodziennego pokazu kultowej płyty The Beatles - "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band", której reedycja przypadła na 50 rocznicę powstania albumu. Odsłuch odbył się 25-05-2017 w studio im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. Podobno nie należy się samemu przechwalać, dlatego zamieszczamy przekierowanie do recenzji z portalu, a na zachętę przytaczamy mały jej fragment:

"Bez wahania powiem, że ten punkt programu rzeczywiście był doświadczeniem iście magicznym, np. gitara basowa Paula McCartneya nigdy jeszcze nie zagrała tak… cudownie, czysto, sprężyście, kontrolowanie, rytmicznie itd.. Źródła tego sukcesu warto upatrywać po równo między: wybitnym tłoczeniem i nie ustępującym mu gramofonem 2Xperience SB Sgt. Pepper (wyprodukowany bodajże w ilości jedynie 1.000 szt.)."

Pełen tekst czytaj na infoaudio.pl

 


Primare I32 kończy podróż 2017-05-25 10:47:13

Primare I32 kończy podróż

Po kilku latach obecności na rynku Szwedzi z Primare zdecydowali o zakończeniu produkcji wzmacniacza I32.

Dwukanałowy wzmacniacz zintegrowany o mocy 2x120W wykorzystujący wydajną technologię UFPD (ultra Fast Power Device) kończy swoją podróż oferując przyszłym klientom niespodziankę w postaci wyjątkowej ceny 6789,-

Nagroda Stowarzyszenie EISA, dwukrotnie Editors Choice od Absolute Sound oraz reddot design award to niektóre z nagrod jakie otrzymał wzmacniacz I32.

Możliwość integracji urządzeń Primare pozwala na zaaplikowanie do I32 modułu strumieniującego, który rozszerza funkcjonalność dając dostęp do serwisów muzycznych Tidal, Deezer, TuneIn za pośrednictwem aplikacji Primare AIR.

Oferta specjalna dotyczy ostatnich sztuk I32 w kolorach black i titanium i dostepna jest w sklepie voiceshop.pl oraz w salonach partnerskich Primare tutaj.Facebook