aktualności

Czesław Niemen – Niemen vol.1 i vol.2 (Marionetki) – pokaz kultowego albumu na legendarnym festiwalu Jarocin 2017-07-10 13:58:37

Czesław Niemen – Niemen vol.1 i vol.2 (Marionetki) – pokaz kultowego albumu na legendarnym festiwalu Jarocin

Specjalny pokaz płyty Czesław Niemen – "Niemen vol.1 i vol.2 (Marionetki)"

  • 16 lipca 2017, godzina 14:00, Spichlerz Polskiego Rocka, ul Poznańska 2, Jarocin 
  • Album zostanie odtworzony z taśmy „matki”, na której został zarejestrowany w Polskich Nagraniach w 1972 roku.
  • Prowadzący Piotr Metz – szef redakcji muzycznej Programu 3 Polskiego Radia.

Festiwal w Jarocinie to najbardziej kultowa i ważna impreza muzyczna w Polsce. Przez lata był oazą wolności i nieskrępowanej, artystycznej ekspresji. Polskie grupy rockowe i reggae mogły tam zaprezentować swoje umiejetnosci, nie bojąc się cenzury. Po 1989 roku festiwal zmienił swoją formułę, starając się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Przetrwał i z sukcesami funkcjonuje do dzisiaj. Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie jest oddziałem Muzeum Regionalnego w Jarocinie. Placówka zajmuje się gromadzeniem, opracowywaniem i udostępnianiem materiałów dokumentujących historię polskiej muzyki rockowej od lat 50. po czasy współczesne. Oddział zlokalizowano w specjalnie zaadaptowanym na ten cel dawnym spichlerzu zbożowym w zabytkowej strefie centrum miasta. Obiekt oprócz działalności badawczo-wystawienniczej jest miejscem realizacji koncertów i projektów kulturalnych. Ekspozycja stała ma charakter multimedialny. Autorem scenariusza są Robert Jarosz i Leszek Gnoiński. Projekt aranżacyjny opracowała firma Kłaput Project s.c. prowadzona przez Jarosława Kłaputa i Barbarę Kłaput.

 


Przecena wszystkich płyt z gatunku ROCK 2017-07-09 18:42:12

Przecena wszystkich płyt z gatunku ROCK

Przeceniliśmy wszystkie płyty z kategorii ROCK – 6700 tytułów. Muzyka rockowa nieprzerwalnie święci triumfy od lat 50. XX wieku do dnia dzisiejszego. Przez kolejne dekady muzycy rockowi wpływali na pop-kulturę, zmieniąc w ten sposób życie kolejnych pokoleń młodych ludzi.  W katalogu znajdziesz dyskografie wykonawców takich jak: AC/DC, THE BEATLES, BLACK SABBATH, DAVID BOWIE, NICK CAVE, THE CLASH, DEEP PURPLE, DIRE STRAITS, BOB DYLAN, PETER GABRIEL, GENESIS, GUNS N’ ROSES, JIMI HENDRIX, IRON MAIDEN, JOY DIVISION, JUDAS PRIEST, KING CRIMSON, LED ZEPPELIN, MARILLION, METALLICA, MOTORHEAD, NIRVANA, PEARL JAM, PINK FLOYD, PORCUPINE TREE, QUEEN, R.E.M., LOU REED, ROLLING STONES, SCORPIONS, BRUCE SPRINGSTEEN, TOOL, U2, URIAH HEEP, WHITE STRIPES, ZZ TOP i wielu innych. Akcja przecenowa trwa od 10.07.2017 do 23.07.2017.

Płyty CD/DVD/BLU-RAY/LP kupisz na voiceshop.pl


Nowy gramofon 1-Xpression z ramieniem typu S 2017-07-08 06:31:41

Nowy gramofon 1-Xpression z ramieniem typu S

Austriacki PRO-JECT wprowadził do swej oferty następny gramofon z ramieniem typu S. 1-Xpression Carbon Classic S-Shape oparty jest na konstrukcji klasycznego 1-Xpression, nowością jest jednak jego ramię wykonane z aluminium.


Srebrny kabel Connect It RCA - SI w promocji 2017-07-03 15:32:19

Srebrny kabel Connect It RCA - SI w promocji

Od dziś 03 lipca do 23 lipca można nabyć referencyjny przewód gramofonowy Connect It RCA-SI o długości 1,23 m w promocyjnej cenie 1390 zł. Przewód wykonano z czystego srebra i posiada wysokiej jakości wtyki połączeniowe RCA z funkcją zamka.

 


Przecena wszystkich płyt z gatunku hip hop 2017-07-03 08:38:01

Przecena wszystkich płyt z gatunku hip hop

Przeceniliśmy wszystkie płyty HIP-HOP – 205 tytułów. Historia hip-hopu liczy prawie 40 lat. Jeszcze niedawno ten gatunek był traktowany lekceważąco, dzisiaj dominuje zarówno na listach przebojów jak i w zestawieniach najważniejszych płyt, układanych przez krytyków. Znajdziesz tutaj płyty takich wykonawców jakm: 2PAC, A Tribe Called Quest, Cypress Hill, De La Soul, Drake, Eminem, Kendrick Lamar, N.W.A., Public Enemy, Roots, Wu-Tang Clan, O.S.T.R etc. Akcja przecenowa trwa od 03 lipca 2017 do 09 lipca 2017

Płyty CD/LP kupisz na voiceshop.plFacebook