aktualności

Cabasse Baltic 4 2017-04-17 14:31:36

Cabasse Baltic 4

Nowa odsłona bardzo rozpoznawalnych głośników firmy Cabasse.

Baltic 4 to jedyny 3-drożny głośnik współosiowy na Świecie.
Baltic, od czasu premiery oferował pełnozakresowy dźwięk z jednego punktu.
Czwarta wersja jest wyposażona w nowo zaprojektowany trójdrożny głośnik, który na nowo definiuje dźwięk z głośnika wspólosiowego, bardziej jednolitego i uniwersalnego. Baltic 4, nowy, wyjątkowy, wyprodukowany we Francji.


DOSKONAŁA INNOWACJA

Jedyny 3-drożny głośnik współosiowy na Świecie.
Baltic, od czasu premiery oferował pełnozakresowy dźwięk z jednego punktu.
Czwarta wersja jest wyposażona w nowo zaprojektowany trójdrożny głośnik, który na nowo definiuje dźwięk z głośnika wspólosiowego, bardziej jednolitego i uniwersalnego.
Baltic 4, nowy, wyjątkowy, wyprodukowany we Francji.

TRÓJDROŻNY KOAKSJALNY GŁOŚNIK TCA

Chęć poprawy głośnika Baltic w tej samej obudowie sferycznej o średnicy 27cm zmusiło zespół Cabasse do ponownego opracowania głośnika koncetrycznego od podstaw, włącznie z opracowaniem nowych membran.
Nowe koncentryczne membrany tworzą z profilu stałą krzywiznę, oferując bardziej promieniową powierzchnię i nie generują prawie żadnych dyfrakcji z obszarów promieniowania.
Homogeniczność i czystość dyfuzji od wysokich do niskich częstotliwośći są stałe.
Większa bezkompromisowa sztywność pozwala na zastosowanie nowych, mocniejszych magnesów co w znacznym stopniu przyczyniło się do zwiększenia efektywności.
Wszystkie elementy produkowane są we Francji.

FILTRY HDSE

Procedury pomiarowe Cabasse w komorze bezdechowej wykonywane są na osi odsłuchu oraz w obszarze 360° wokół głośnika. Ma to na celu osiągnięcie doskonałej kierunkowości oraz energii rozprowadzania dźwięku zgodnie z zasadą Cabasse HDSE (Jednorodny Rozkład Energii Sonicznej). Dzięki tej technologii dżwięki bezpośrednie jak i odbite są precyzyjne, dobrze integrują się ze sobą, a scena dźwiękowa jest obszerna i stabilna

 

www.cabasse.pl

www.fanalog.pl

www.voiceshop.pl

 

 POWRÓT


Facebook