aktualności

NOWOŚĆ - Hi-Fi Clean i Vinyl Clean 2017-06-25 15:02:44

NOWOŚĆ - Hi-Fi Clean i Vinyl Clean

Nowe środki Vinyl Clean oraz Hi-Fi Clean dają nowy wymiar opiece nad czystością płyt winylowych, igły gramofonowej oraz komponentów audio.


Audiovector - "szyty na miarę" 2017-06-22 15:26:28

Audiovector -

"Szyjemy na miarę". Custom-made by Audiovector.


Rynek kolumn głośnikowych doszedł do takiego stopnia nasycenia, że bez wyróżnienia się nietypową ofertą, można zginąć w gąszczu nierozpoznawalnych produktów.

Customowe produkty gwarantują wizerunkową świeżość, przewagę konkurencyjną i ucieczkę od monotonii. Taki jest właśnie duński Audiovector.

W ramach każdego z modeli wybrać możemy nie setki ale tysiące wersji kolorystycznych, co w połączeniu z różnorodnością wersji wyposażenia technologicznego, daje niemal nieograniczone możliwości. Swoista bezkresna personalizacja.

Podążaj z Audiovectorem, by życie było ciekawsze.


Audio Physic w Premium Sound 2017-06-19 16:22:22

Audio Physic w Premium Sound

Gdański salon Premium Sound zaprasza na wakacyjne prezentacje bogatej oferty kolumn głośnikowych Audio Physic.

Do 15 lipca każdy z odwiedzających salon będzie mógł zapoznać się z najnowszymi modelami Avantera III oraz Tempo Plus oraz z obecnymi już od jakiegoś czasu w ofercie niemieckiego producenta modelami Virgo 25 Plus+, Tempo 6, Sitara 25 Plus+, a także serią Classic.

 


Przecena wszystkich płyt z gatunku klasyka. 2017-06-19 06:50:40

Przecena wszystkich płyt z gatunku klasyka.

Przeceniliśmy wszystkie płyty z kategorii klasyka – 559 tytuły. Niesłusznie bywa nazywana muzyką poważną, wyróżnia się na tle popularnych gatunków wytworną formą i perfekcją wykonania. Możesz się o tym przekonać sam, kup płyty w obniżonej cenie. Akcja rabatowa trwa od 19.06.2017 do 25.06.2017.

Płyty CD/DVD/LP kupisz na voiceshop.pl


Przedwzmacniacze Pro-Ject z serii DS w lepszej cenie! 2017-06-18 23:30:24

Przedwzmacniacze Pro-Ject z serii DS w lepszej cenie!

Nie przegap nowych, lepszych cen na wyjątkowe przedwzmacniacze gramofonowe firmy Pro-Ject. Teraz modele Phono Box DSPhono Box DS+Tube Box DS kupisz nawet o 20% taniej.

To wyjątkowa okazja by podrasować swój system przez zastosowanie lepszego urządzenia w torze analogowym. Dostępne są wersje z czarnym lub srebrnym panelem frontowym. Ilość dostępnych produktów w lepszej cenie jest ograniczona.

Produkty są do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki PRO-JECT.Facebook