aktualności

Audiovector QR SUB - nowość 2017-06-13 12:10:57

Audiovector QR SUB - nowość

Już w połowie czerwca do oferty trafi QR SUB - najnowszy subwoofer duńskiego Audiovectora.

Audiovector - duński producent zestawów głośnikowych od 1979 roku..

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i nowoczesnej stylistyki, także w umiarkowanym przedziale cenowym. QR SUB oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą kontrolą niskich częstotliwości.
Subwoofer QR został zaprojektowany jako uzupełnienie dla niezwykle udanej serii głośników QR.
Przedni 10" głośnik niskotonowy pracujący w dużym wychyleniu, ustawiona w dół membrana bierna o średnicy 25cm dla precyzyjnego i wyrazistego basu oraz mocny wzmacniacz 350W, pracujący w klasie AB z dużym współczynnikiem tłumienia tworzą wyjątkowo udany subwoofer, którego pasmo przenoszenia zaczyna się od 22Hz.
Dzięki użyciu nowoczesnej technologii jest on bardzo wszechstronny w instalacji, można go podłączyć do wzmacniacza albo za pośrednictwem kabla Speakon bezpośrednio do zacisków głośnikowych.
Ważący 18,5kg QR SUB dedykowany jest do użycia zarówno w systemach wielokanałowych oraz w rozwiązaniach stereofonicznych.

Podobnie jak pozostałe produkty z tej serii produkowany w Danii, QR SUB dostępny jest w 3 wariantach kolorystycznych: White Matte, Piano Black oraz Dark Walnut Veneer.
Cena wynosi 4490zł.

Produkt jest do kupienia na voiceshop.pl. lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Audiovector.


Przecena wszystkich płyt z gatunku blues/funk/soul 2017-06-11 22:07:31

Przecena wszystkich płyt z gatunku blues/funk/soul

Przeceniliśmy wszystkie płyty blues/funk/soul – 247 tytuły. Blues/funk/soul – te trzy, krótkie słowa kryją w sobie niewyczerpane bogactwo muzycznych emocji. Takiej muzyki się nie słucha – ją się przeżywa. Wypróbuj to na sobie, kup płyty w obniżonej cenie. Akcja przecenowa trwa od 12.06.2017 do 18.06.017.

Płyty CD/LP kupisz na voiceshop.pl


U2 – The Joshua Tree 30 lat mistycznej podróży na pustynię 2017-06-11 11:51:54

U2 – The Joshua Tree 30 lat mistycznej podróży na pustynię

Ukazały się właśnie jubileuszowe, wydane na 30. lecie powstania, odświeżone edycje płyty „The Joshua Tree” z 1987 roku. Kolekcjonerzy mają do wyboru formaty: 2CD, 4CD, 2LP, 8LP, które zawierają ogromne ilości dodatków i fantastycznych ciekawostek. Grupa U2 w ten sposób uczciła swój największy artystyczny i komercyjny sukces, jakim był  ten album.

Koniec lat 80. był dla muzyki popularnej niezbyt ciekawy. Dominowały plastikowe gwiazdki pop, a muzyka rockowa bardziej przypominała tandetną dyskotekę z mnóstwem błyskotek, obciachowymi fryzurami i śpiewami o erotycznych podbojach. Cyniczne, puste i pozbawione jakiejkolwiek głębi przeboje z list przebojów, idealnie pasowały do egoistycznej epoki Ronalda Regana i Margaret Thatcher. Jednak poza światem blichtru rozciągało się tzw. normalne życie „zwykłych ludzi” o których zapomnieli zarówno dominujący artyści jak i politycy. Nikt ze świecznika nie śpiewał o problemach dnia codziennego, biedzie w krajach Trzeciego Świata, niesprawiedliwościach i nierównościach, poszukiwaniu wartości. Nagle pojawiła się zbawcy: grupa młodych, niezwykle śmiałych chłopaków z małej Irlandii, która wywróciła wszystko do góry nogami.

 


Audio Physic Avanti w magazynie StereoLife 2017-06-09 15:35:39

Audio Physic Avanti w magazynie StereoLife

Audio Physic Avanti w magazynie StereoLife.

"Avanti łączą nowoczesny wygląd i najnowsze technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami i brzmieniem, które stało się wizytówką tej marki. Dynamicznym, czystym, kontrolowanym, niesamowicie przestrzennym, a do tego naturalnym i muzykalnym. Te kolumny mogą pochwalić się świetnymi osiągami, ale nie robią nam sieczki z mózgu po pięciu minutach słuchania. Ich dodatkową zaletą jest wysoki współczynnik akceptacji małżonki. Dla mnie Avanti to kolumny, na których można się zatrzymać".

Pełna recenzja tutaj.


Audiovector Zero Compression - test duńskich kabli w Soundrebels 2017-06-08 11:35:25

Audiovector Zero Compression - test duńskich kabli w Soundrebels

Magazyn Soundrebels zamieścił właśnie pierwszy test kabli głośnikowych znanego duńskiego dostawcy kolumn głośnikowych - firmy Audiovector. Testowana wersja to najwyższy z możliwych modeli - Zero Compression Avantgarde Arrete.

Pełny test tutaj.Facebook