aktualności

MAIA S i DS w lepszej cenie 2017-06-05 21:39:16

MAIA S i DS w lepszej cenie

Wszechstronne wzmacniacze ''all in one'' z serii MAIA, można teraz nabyć w lepszej, niższej cenie.

Koncept MAIA oferuje w niewielkiej obudowie funkcjonalność wzmacniacza stereo, przedwzmacniacza z wejściami analogowymi i cyfrowymi (aż 9 wejść!), wzmacniacza słuchawkowego, przedwzmacniacza gramofonowego. MaiA idealnie pasuje do mniejszych kolumn podstawkowych, jej większa siostra w wersji DS bez problemu wysteruje średniej wielkości kolumny podłogowe ( 20-25m kw.). Sterowanie z pilota lub za pomocą przycisków na panelu frontowym, dostępne wersje z czarnym lub srebrnym panelem frontowym.

Przecena z 2190 zł na 1799 zł, akcja trwa do wyczerpania się zpasów.

Produkt dostępny jest na voiceshop.pl. lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Pro-Ject .

Adam Wlosok

 


Audio Physic Tempo Plus - test High Fidelity 2017-06-05 10:36:46

Audio Physic Tempo Plus - test High Fidelity

Magazyn High Fidelity zamieścił właśnie test Audio Physic Tempo Plus - najnowszej wersji tego legendarnego już modelu, nieprzerwanie produkowanego w modyfikowanych wersjach od 1985 roku.

Plus zastąpił w ofercie niemieckiego producenta model Tempo 25plus+.

Pełny test zamieszczamy tutaj.


Płyty CD/DVD/LP/BLU-RAY kupisz na voiceshop.pl 2017-06-04 21:00:10

 Płyty CD/DVD/LP/BLU-RAY kupisz na voiceshop.pl

Przeceniliśmy wszystkie płyty z gatunku pop - ponad 1360 tytułów. Muzyka pop bywa często niedoceniana, a przecież w jej szerokich  ramach mieszczą się tacy fantastyczni wykonawcy jak: Abba, Michael Jackson, Rod Stewart, Ed Sheeran, Sade, Prince… Niektórzy reprezentanci tego gatunku, sztucznie lokują swoją twórczość w bardziej prestiżowych odmianach typu: rock, soul lub jazz. Nie ma się czegoś wstydzić i histeryzować, muzyka popowa nie raz pokazała, że ambicji jej nie brakuje. Spróbuj przekonać się o tym sam kupując płyty w obniżonej cenie. Akcja promocyjna trwa od 05-06-17 do 11-06-2017.

Płyty CD/DVD/LP/BLU-RAY kupisz na voiceshop.pl


Przecena wszystkich płyt z kategorii jazz 2017-05-28 17:33:04

Przecena wszystkich płyt z kategorii jazz

Przeceniliśmy wszystkie płyty z gatunku jazz - ponad 2000 tytułów. Definicja jazzu jest trudna do uchwycenia i wyrażenia, ale jedno nie ulega wątpliwości –  najbardziej pasujące słowo do tego gatunku to wolność. Jazz to muzyka czasami niełatwa w odbiorze, ale zawsze ciekawa i nieustannie rzucająca wyzwanie słuchaczowi, który nie wie dokąd poprowadzi go następna improwizacja. Spróbuj się przekonać o tym osobiście, kupując płyty w promocji. Akcja przecenowa trwa od 29.05.2017 do 04.06.2017. Przecenione płyty kupisz na VOICESHOP.PL.


THE BEATLES vs. VOICE - relacja z pewnego pokazu według infoaudio.pl 2017-05-27 17:27:15

THE BEATLES vs. VOICE - relacja z pewnego pokazu według infoaudio.pl

Portal infoaudio.pl na "gorąco" przedstawił relację z niecodziennego pokazu kultowej płyty The Beatles - "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band", której reedycja przypadła na 50 rocznicę powstania albumu. Odsłuch odbył się 25-05-2017 w studio im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. Podobno nie należy się samemu przechwalać, dlatego zamieszczamy przekierowanie do recenzji z portalu, a na zachętę przytaczamy mały jej fragment:

"Bez wahania powiem, że ten punkt programu rzeczywiście był doświadczeniem iście magicznym, np. gitara basowa Paula McCartneya nigdy jeszcze nie zagrała tak… cudownie, czysto, sprężyście, kontrolowanie, rytmicznie itd.. Źródła tego sukcesu warto upatrywać po równo między: wybitnym tłoczeniem i nie ustępującym mu gramofonem 2Xperience SB Sgt. Pepper (wyprodukowany bodajże w ilości jedynie 1.000 szt.)."

Pełen tekst czytaj na infoaudio.pl

 Facebook