Balanced Audio Technology

Witamy na stronach Balanced Audio Technology.

Naszą wspólną pasją jest muzyka. Założyciele firmy, Steve Bednarski i Victor Khomenko, dorastali oddalenie o pół świata, ale obaj wcześnie zostali urzeczeni magią nagranego dźwięku. Spotkali się już jako ludzie dorośli, który rozwinęli już swoje kariery jako liderzy zagadnień technicznych Hewlett-Packard. Jako doświadczeni entuzjaści audio, coraz bardziej dochodzili do przekonania, iż mogą stworzyć urządzenia, które będą brzmieć lepiej niż jakikolwiek inny dostępny na rynku komponent. Balanced Audio Technology zostało utworzone po to by wizja ta stała się rzeczywistością.

Pierwszymi urządzeniami BAT był przedwzmacniacz VK-5 i wzmacniacz mocy VK-60, zostały zaprezentowane 1995 na Winter Consumer Electronic Show. Spowodowało to olbrzymią ekscytację wśród obecnych audiofili, dealerów i dziennikarzy. Od tamtej pory jesteśmy obdarowywani niesłabnącym wsparciem przez klientów i recenzentów na całym świecie ( np. recenzja napisana przez Robert Deutsch w Stereophile, Vol. 18, no. 12, Dec. 1995).

Nazwa Balanced Audio Technology odnosi się nie tylko do naszych obwodów w topologii zbalansowanej. Odzwierdziedla nasze poświęcenie dla doskonałości. Bezkompromisowe standardy są naszą filozofią w każdym aspekcie inżynierii, od koncepcji układu do kontroli wibracji i umiejscowienia elementów - a także oprawy wizualnej, obsługii klientów i wsparcia dla dealerów.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o naszej filozofii. Znajdą także Państwo linie naszych produktów oraz informacje jakie cele stawiamy przed tymi produktami i jak są skonstruowana, jak i wiele innych cech.

Na zakończenie wróćmy do muzyki. Uczęszczamy na koncerty, gdy tylko możemy i gdziekolwiek podróżujemy. Muzyka nas inspiruje, utrzymuje w nas chęć poprawy naszych urządzeń i nagradza nas, tak samo jak nagradza naszych klientów. Nasi klienci z całego świata dzwonią do nas i piszą, aby podzielić się ekscytacją jakiej dostardzają im systemy BAT. Jest to najlepsza nagroda ze wszystkich.