O FIRMIE / O NAS

item1

EZ Acoustics jest młodą i dynamiczną firmą z siedzibą w Barcelonie (Hiszpania), specjalizującą się w rozwoju, promocji i marketingu opakowań i izolacji akustycznej. W pierwszym okresie naszej inicjatywy postanowiliśmy zaoferować linię produktów na bazie poliuretanu i włókna mineralnego.

Zgodnie z zasadami naszej filozofii, na podstawie sugestii użytkowników stworzyliśmy naszą własną linię produktów. Aby to zrobić nie opieraliśmy się tylko na badaniach rynku. Każdemu, kto chce oferujemy możliwość wzpółpracyprzyczyniając się do rozwoju niestandardowych rozwiązań acustycznych.

Wierzymy w trwały rozwój, dlatego kożystamy z procedur mających na celu oszczędzanie energii, używamy materiałów biodegradowalnych, które mają niewielki wpływ na środowisko, a wszystko to pod nadzorem właściwych władz i zgodnie z surowymi międzynarodowymi standardami zarządzania jakością.

Zespół.

EZ Acoustics powstała na początku 2010 roku jako firma prywatna. Od tego czasu firma wraz z zespołem ludzi stojących za projektem wzrastała stopniowo, z zachowaniem oryginalnego ducha dynamiki. Warto wspomnieć, że projekt podczas powstawania wzbudziła wielkie zainteresowanie w sektorze mieszkaniowym. Chcemy serdecznie podziękować za współpracę wielu ludzi, którzy pomogli dotrzeć nam tam, gdzie jesteśmy dzisiaj.

Działalność komercyjna

Jedna z maksym, które dominują w koncepcji biznesowej EZ Acoustics jest skonsolidowana wokół wyrażenia "jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia." Dlatego staramy się dotrzeć do wszystkich nisz rynkowych na wiele różnych sposobów. Ze względu na segmentację na rynku akustyki, jesteśmy zmuszeni do pracy razem w bardzo różnych liniach biznesowych, aby nasze produkty dostępne dla wszystkich.