aktualności

Audiovector - "szyty na miarę" 2017-06-22 15:26:28

Audiovector -

"Szyjemy na miarę". Custom-made by Audiovector.


Rynek kolumn głośnikowych doszedł do takiego stopnia nasycenia, że bez wyróżnienia się nietypową ofertą, można zginąć w gąszczu nierozpoznawalnych produktów.

Customowe produkty gwarantują wizerunkową świeżość, przewagę konkurencyjną i ucieczkę od monotonii. Taki jest właśnie duński Audiovector.

W ramach każdego z modeli wybrać możemy nie setki ale tysiące wersji kolorystycznych, co w połączeniu z różnorodnością wersji wyposażenia technologicznego, daje niemal nieograniczone możliwości. Swoista bezkresna personalizacja.

Podążaj z Audiovectorem, by życie było ciekawsze.


Audio Physic w Premium Sound 2017-06-19 16:22:22

Audio Physic w Premium Sound

Gdański salon Premium Sound zaprasza na wakacyjne prezentacje bogatej oferty kolumn głośnikowych Audio Physic.

Do 15 lipca każdy z odwiedzających salon będzie mógł zapoznać się z najnowszymi modelami Avantera III oraz Tempo Plus oraz z obecnymi już od jakiegoś czasu w ofercie niemieckiego producenta modelami Virgo 25 Plus+, Tempo 6, Sitara 25 Plus+, a także serią Classic.

 


Przecena wszystkich płyt z gatunku klasyka. 2017-06-19 06:50:40

Przecena wszystkich płyt z gatunku klasyka.

Przeceniliśmy wszystkie płyty z kategorii klasyka – 559 tytuły. Niesłusznie bywa nazywana muzyką poważną, wyróżnia się na tle popularnych gatunków wytworną formą i perfekcją wykonania. Możesz się o tym przekonać sam, kup płyty w obniżonej cenie. Akcja rabatowa trwa od 19.06.2017 do 25.06.2017.

Płyty CD/DVD/LP kupisz na voiceshop.pl


Przedwzmacniacze Pro-Ject z serii DS w lepszej cenie! 2017-06-18 23:30:24

Przedwzmacniacze Pro-Ject z serii DS w lepszej cenie!

Nie przegap nowych, lepszych cen na wyjątkowe przedwzmacniacze gramofonowe firmy Pro-Ject. Teraz modele Phono Box DSPhono Box DS+Tube Box DS kupisz nawet o 20% taniej.

To wyjątkowa okazja by podrasować swój system przez zastosowanie lepszego urządzenia w torze analogowym. Dostępne są wersje z czarnym lub srebrnym panelem frontowym. Ilość dostępnych produktów w lepszej cenie jest ograniczona.

Produkty są do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki PRO-JECT.


Audiovector QR SUB - nowość 2017-06-13 12:10:57

Audiovector QR SUB - nowość

Już w połowie czerwca do oferty trafi QR SUB - najnowszy subwoofer duńskiego Audiovectora.

Audiovector - duński producent zestawów głośnikowych od 1979 roku..

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i nowoczesnej stylistyki, także w umiarkowanym przedziale cenowym. QR SUB oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą kontrolą niskich częstotliwości.
Subwoofer QR został zaprojektowany jako uzupełnienie dla niezwykle udanej serii głośników QR.
Przedni 10" głośnik niskotonowy pracujący w dużym wychyleniu, ustawiona w dół membrana bierna o średnicy 25cm dla precyzyjnego i wyrazistego basu oraz mocny wzmacniacz 350W, pracujący w klasie AB z dużym współczynnikiem tłumienia tworzą wyjątkowo udany subwoofer, którego pasmo przenoszenia zaczyna się od 22Hz.
Dzięki użyciu nowoczesnej technologii jest on bardzo wszechstronny w instalacji, można go podłączyć do wzmacniacza albo za pośrednictwem kabla Speakon bezpośrednio do zacisków głośnikowych.
Ważący 18,5kg QR SUB dedykowany jest do użycia zarówno w systemach wielokanałowych oraz w rozwiązaniach stereofonicznych.

Podobnie jak pozostałe produkty z tej serii produkowany w Danii, QR SUB dostępny jest w 3 wariantach kolorystycznych: White Matte, Piano Black oraz Dark Walnut Veneer.
Cena wynosi 4490zł.

Produkt jest do kupienia na voiceshop.pl. lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Audiovector.Facebook