2 nagrody EISA dla Pro-Jecta

24.08.2017

Co roku w sierpniu stowarzyszenie EISA zrzeszające 53 ekspertów z 25 państw, przyznaje prestiżowe nagrody dla produktów z branży audio i wideo. W tym roku zostały przyznane aż dwie nagrody dla produktów marki Pro-Ject.

Pierwszym nagrodzonym produktem jest seria Flexi-Range, obejmująca sześć wersji gramofonu Essential III, różniących się funkcjonalnością, przygotowanych pod kątem różnych potrzeb użytkowników. Wszystkie wersje są wyposażone we wkładkę OM10 Ortofona i występują w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, białym i czerwonym.

Drugim nagrodzonym produktem jest Pro-Ject Pre Box S2 Digital. To małe i niepozorne urządzenie (ma zaledwie 10 cm szerokości) oferuje nam szereg ciekawych funkcjonalności. Dopisek Digital w nazwie podpowiada, że chodzi o urządzenie przyjmujące przede wszystkim sygnał cyfrowy. Zaimplementowane wysokiej klasy przetworniki cyfrowo-analogowe pozwalają na rozwinięcie skrzydeł nawet pospolitemu źródłu cyfrowemu. Obojętnie czy podłączony zostanie do niego laptop, odtwarzacz DVD, konsola do gier – zawsze możemy być pewni audiofilskiego brzmienia. Ponad to przedwzmacniacz posiada wyjście słuchawkowe, które pozwala na podłączenie dowolnych słuchawek. Obudowa wykonana jest z aluminium, do wyboru w kolorze czarnym lub srebrnym.