Audio Video Show Prague 2018

28.03.2018

Nasz pokój z nagrodą HighFidelity.pl!

W dniach 9-10 marca bieżącego roku, praski hotel Don Giovanni gościł wielbicieli doskonałego brzmienia oraz wystawców prezentujących najciekawsze pozycje ze swojej oferty sprzętu Hi-Fi i Hi-End, wszystko w ramach AUDIO VIDEO SHOW PRAHA. Wystawa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, przekształcając się z typowo "branżowej" w bardziej otwartą formę, dostępną i ciekawą dla wszystkich, którzy mieli w te dni ochotę wybrać się na ulicę Paryską w Pradze.

Na wystawie nie mogło zabraknąć prezentacji sprzętu z dystrybucji naszej firmy - Meters Music, Audiovector, Cabasse, Cardas, Chord, Primare, REL Acoustics, a także nowości w naszej dystrybucji na Czechy - gramofonów Kuzma.

Na stronie miesięcznika HighFidelity.pl właśnie pojawiła się relacja z tej imprezy i spieszymy się pochwalić, że nasz pokój został nagrodzony tytułem BEST SOUND AVS PRAGUE 2018! Zestawem, który zrobił tak doskonałem wrażenie były kolumny Audiovector SR3 Arrete, wzmacniacz/ odtwarzacz plików I35 i okablowanie Cardas.

Całość relacji dostępna jest na stronie HighFidelity.pl.