Słuchawki Meters

06.04.2018

Muzycy i producenci wybierają słuchawki Meters.

Słuchawki Meters mogą pochwalić się szerokim gronem muzyków i producentów, którzy doceniają jakość generowanego przez nie dźwięku. Wśród nich znajdują się: odpowiedzialny za soundtracki do trzech części Ocean's Eleven David Holmes, Stevie Wonder, Shavo Odadjian z System of a Down, Stuart Zender - współzałożyciel Jamiroquai, Robert Dudzic - twórca muzyki do zwiastunów filmowych, członkowie zespołu Biffy Clyro czy Adam Clayton z U2, by wymienić tylko kilku.

Meters szturmem wdzierają się na mocno okopane pozycje na rynku słuchawek. Co więcej, zbierają bardzo pochlebne recenzje ze strony ludzi tworzących muzykę, którzy dzięki nim są w stanie wychwycić wcześniej niezauważalne niuanse w swoich nagraniach (mówił o tym Stuart Zender oraz Steve Miller). O tym, co szczególnie ujęło artystów w słuchawkach Meters można przeczytać na oficjalnej stronie producenta.

Skoro więc tylu ludzi świata muzyki skłania się ku produktom Meters, reklamy tych słuchawek nie mogło zabraknąć w marcowym numerze magazynu Teraz Rock​ (nr 3/181).

Słuchawki Meters Music są do kupienia na voiceshop.pl.