Gramofon Pro-Ject Juke Box E w What Hi-Fi?

26.04.2018

Audiofilski system All-In-One Plug & Play Juke Box E doceniony przez What Hi-Fi?

Wystarczy podpiąć głośniki i można grać... gramofon Juke Box E jest wyposażony w zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, odbiornik Bluetooth, przedwzmacniacz liniowy oraz końcówkę mocy. Jedyne czego mu potrzeba to podłączenia kolumn głośnikowych - otrzymujemy wówczas kompletny system audio. Sterowanie odbywa się z pilota zdalnego sterowania (wybór wejścia, poziom basów i trebli, głośność; sam gramofon jest konstrukcją wymagającą obsługi manualnej). Siła nacisku oraz anty-skating są starannie ustawione fabrycznie. Akrylowa pokrywa dostarczana jest wraz z gramofonem. Wejście liniowe można wykorzystać choćby do podłączenia odtwarzacza CD. Po sparowaniu np. ze smartfonem, można w łatwy sposób odtwarzać zapisaną muzykę z plików lub z serwisów internetowych np. Spotify.

Na portalu What Hi-Fi? pojawiła właśnie się recenzja tego urządzenia, w której otrzymało ono pięć gwiazdek! Recenzenci docenili nie tylko brzmienie Juke Box E, ale zwrócili również uwagę na fakt, że kupując osobne komponenty, które składają się na funkcjonalność Juke Box E (gramofon, preamp, bluetooth box, amp), trudno byłoby zmieścić się z ceną na podobnym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu równie wysokiej jakości.

Całość recenzji jest do przeczytania na stronie portalu What Hi-Fi?

What Hi-Fi? odwiedziło również fabrykę Pro-Jecta. Poniżej film z wizyty:Juke Box E jest dostarczany w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym.

Produkt jest do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Pro-Ject.