Juke Box S2

21.05.2018

Kolejna nowość od Pro-Jecta.

Stream Box S2 Ultra nie jest jedyną nowością, jaką na targach High End Munich 2018 zaprezentował Pro-Ject. Austriacka firma przywiozła do Monachium również kilka nowych gramofonów. Jednym z nich jest Juke Box S2.

Zbudowany na bazie gramofonu Juke Box E, Juke Box S2 wynosi ten pierwszy audiofilski system "all-in-one" na następny poziom. Zmiana talerza na akrylowy oraz montaż nowej, zaprojektowanej przez Ortofon specjalnie dla Pro-Ject wkładki, Pick-it 25A dodaje jeszcze więcej jakości do, już i tak doskonałej konstrukcji. Zastosowane rozwiązania technologiczne to nie jedyna zmiana w gramofonie w stosunku do jego poprzednika. Pro-Ject zdecydował się również na odświeżenie wersji kolorystycznych. Możemy teraz wybierać z dwóch wykończeń: orzech lub eukaliptus.
Co więcej, Juke Box S2 to nie tylko gramofon, to cały system. I tak, wbudowany odbiornik Bluetooth pozwala bezprzewodowo połączyć się z urządzeniem mobilnym bądź komputerem i odtwarzać muzykę na przykład ze Spotify, Tidal, YouTube czy po prostu z dysku twardego. Kolejnym rozszerzeniem możliwości Juke Box S2 jest dodatkowe wejście analogowe zlokalizowane na tylnym panelu urządzenia, pozwalające na podpięcie dodatkowego źródła, na przykład transportu CD.

Juke Box S2 to perfekcyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają prawdziwego Hi-Fi, a dysponują jedynie ograniczonym miejscem.

Wstępnie cenę Juke Box S2 ustalono na 3 590 zł. Urządzenie już wkrótce dostępne będzie na voiceshop.pl i w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Pro-Ject.