Nowy budżetowy model T1 już w sprzedaży!

25.07.2019


 

Firma Pro-Ject wprowadziła do sprzedaży nowy budżetowy gramofon analogowy dla miłośników muzyki rozpoczynających przygodę z analogiem lub powracających do tego typu nośnika.
Model T1 występuje w trzech wersjach: podstawowej z ramieniem z aluminium  z zamontowaną wkładką Ortofon OM5e, szklanym talerzem  i pokrywą. Drugą opcja to wersja poszerzona o wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy oraz nadajnik Bluetooth (BT). Trzecią jest natomiast wersja z wbudowanym przełącznikiem obrotów oraz przedwzmacniaczem gramofonowym (Phono SB).


T1 czerpie z długoletniego doświadczenia w konstrukcji i produkcji gramofonów przez firmę Pro-Ject. Oznaczenie budżetowy wcale nie oznacza, że znajdziemy w konstrukcji tanie materiały oraz kompromisy konstrukcyjne. Wręcz odwrotnie, zgodnie z filozofią marki : High End for low price -  każdy może być pewien odpowiedniego dobrania materiałów, właściwej konstrukcji i solidnego wykonania. Bez tego nie można oczekiwać odpowiedniego rezultatu jeżeli chodzi o brzmienie. A to jest w wypadku T1 zaskakujące jak na ten przedział cenowy.

Cena podstawowego modelu jest 1190zł, wersja Phono SB 1450zł z Bluetooth 1590zł. Gramofon dostępny jest w kolorach: czarnym, białym i wykończeniu orzech.

Szczegółowe infotrmacje o produkcie - tutaj.


Gramofon można nabyć w sieci autoryzowanych salonów sprzedaży marki Pro-Ject - tutaj.