Serwis

Każdy produkt trafiający do serwisu powinien posiadać wypełniony protokół reklamacji. Można go pobrać poniżej.

przedsprzedażny / gwarancyjny / pogwarancyjny
Voice

Z działem Serwisu można się skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:30.

+48 33 851 26 91

serwis@voice.com.pl

Gwarancja

Na dystrybuowane przez nas urządzenia oferujemy Państwu 2, 3 lub 5 lat gwarancji.

2 lata

gwarancji na produkty Pro-Ject

3 lata

gwarancji na produkty REL

5 lat

gwarancji na głośniki Cabasse, Audiovector

Warunkiem otrzymania takiej wieloletniej gwarancji jest zarejestrowanie sprzętu w ciągu 30 dni od daty jego zakupu. Zarejestrowana gwarancja będzie honorowana tylko wtedy, gdy sprzęt został zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży Voice na terenie Polski.

Rejestracja

Podaj poprawny adres email
Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Marka nie została wybrana, wybierz z listy
Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Podaj date (poprawny format DD.MM.RRRR)
Pole jest obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) przez VOICE sp. z o. o. z siedzibą w Cieszynie (43-400) przy ul. Mostowej 4 oraz podmiotów z nią współpracujących w celach marketingowych i reklamowych. Zostałem poinformowany/poinformowana, że administratorem moich danych osobowych jest VOICE Sp. z o. o., a także o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia, a podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do kontaktu ze mną.

Zaznacz wymaganą zgodę

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VOICE Sp. z o. o. lub na jej zlecenie zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r. poz. 1422 z późn. zm.) korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym również na podany przeze mnie numer telefonu lub adres e-mail.

Zaznacz wymaganą zgodę

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez VOICE Sp. z o. o. lub na jej zlecenie zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.) marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, tabletów i komputerów, oraz przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Zaznacz wymaganą zgodę
Zaznacz pole aby potwierdzić że jesteś człowiekiem