aktualności

Odtwarzacz strumieniowy i odtwarzacz płyt CD ze wzmacniaczem w niższej cenie 2017-08-14 11:19:14

Odtwarzacz strumieniowy i odtwarzacz płyt CD ze wzmacniaczem w niższej cenie

Do 27 sierpnia można kupić w niższej cenie zestaw złożony z odtwarzacza strumieniowego Stream Box DSA i odtwarzacza płyt kompaktowych CD Box DS frimy Pro-Ject. Zestaw daje nam dodatkowo funkcjonalność wzmacniacza zintegrowanego z możliwością podłączenia do systemu urządzeń przenośnych po Bluetooth (np. tablet, smartfon), które służą jako dodatkowe źródła sygnału cyfrowego. Stream Box DSA obsługuje serwisy internetowe TIDAL i SPOTIFY. Do zestawu dołączony jest także odbiornik Bluetooth i okablowanie. Obsługa oraz regulacja głośności może być realizowana poprzez przyciski na panelu frontowym, za pomocą pilota zdalnego sterowania (jest dostarczany z urządzeniem), bądź darmowej aplikacji pod Android / iOS App.

Nowa, promocyjna cena to 4990 zł, zamiast 6790 zł!

Zestaw do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci marki Pro-Ject.


Audiovector SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition 2017-08-08 14:56:43

Audiovector SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition

Audiovector SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition

Najnowszą konstrukcję Audiovector SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition można określić jako wyjątkową i niezwykle nowatorską za sprawą surowego wykończenia obudowy z betonu powierzchniowo woskowanego oraz kontrastującymi z powierzchnią detalami, wykończonymi 24-karatowym złotem.

NOWOCZESNY WYGLĄD

Nowoczesne trendy we wzornictwie zastosowane przy projektowaniu tych głośników decydują o ich bezkompomisowym stylu i sprawiają, że są one dla ludzi, którzy na równi cenią sobie doskonały dźwięk i perfekcyjny design. Powstały w limitowanej liczbie zaledwie 100 par. Przez ponad 15 miesięcy skupieni byliśmy na pracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, testowaliśmy i ocenialiśmy brzmienie w różnych warunkach, zanim uznaliśmy, że zarówno jakość dźwięku, jak i wygląd nas satysfakcjonują.

Przy konfiguracji charakteru brzmienia naszej nowych kolumn korzystaliśmy ze wspaniałych tradycji Audiovector, a za punkt odniesienia braliśmy dźwięk naszej referencyjnej konstrukcji R 11 Arreté 2.0.

PRZEŁOMOWE ROZWIĄZANIA

SR 3 Arreté Raw Surface L.E. brzmi bardziej masywnie i jednocześnie szczegółowo, niż moglibyśmy się spodziewać po kolumnie tego rozmiaru. Połączenie specjalnym klejem twardej obudowy MDF typu sandwich z warstwą betonu, zastosowanie perfekcyjnego tweetera AMT z modelu SR 6 Avantgarde Arreté, okablowanie z flagowych R 11 Arreté oraz wiele innych cech, sprawia, że nasze najmłodsze dziecko dysponuje potężnym dźwiękiem z głębokim, mocarnym basem, a zarazem jedwabistą i przestrzenną barwą wysokich tonów.

Cena detaliczna - 53 990zł


Slowdive - Slowdive - nowy-stary początek 2017-08-07 22:18:47

Slowdive - Slowdive - nowy-stary początek

Ponad 20 lat minęło od ostatniej płyty zespołu Slowdive  i bardziej można było spodziewać się jakiejś rocznicowej wersji drugiego albumu zespołu z Reading, „Souvlaki” z 1993 roku, uważanego za jedną ze sztandarowych pozycji nurtu shoegaze, niż kompletnie nowego materiału, jednak – stało się. Co prawda grupa w 2014 roku reaktywowała działalność i zaczęła pojawiać się na festiwalach i koncertach na całym świecie, jednak takie reaktywacje bywają podyktowane, cóż, względami ekonomicznymi i kończą się odgrywaniem starego materiału i co najwyżej reedycją kilku płyt. Nie w tym jednak przypadku. Po trzech latach od „zejścia się” muzyków otrzymaliśmy czwarty pełnowymiarowy album zespołu. Często zdarza się, że to pierwsze płyty zespołu za tytuł mają po prostu nazwę kapeli, w tym przypadku ta zasada została – pozornie tylko – złamana. Dlaczego pozornie? Minęło tyle lat, że śmiało można mówić o nowym początku Slowdive. Oczywiście, nie da się zapomnieć o tym, co było. Pierwszy LP zespołu, „Just for a Day” z 1991 roku, eksplorował brzmienia The Cure i The Cocteau Twins, drugi, wspomniany „Souvlaki”, razem z dokonaniami My Bloody Valentine czy Ride wszedł do kanonu shoegaze’u, trzeci, „Pygmalion” z 1995 roku, był najbardziej ekscentryczną płytą w dorobku zespołu, bardziej przypominającą dokonania Briana Eno, niż wcześniejsze wydawnictwa Slowdive.


Wyprzedaż muzyki 2017-08-06 17:45:58

Wyprzedaż muzyki

Przeceniliśmy ponad 700 tytułów i umieściliśmy je w ofercie - Wyprzedaż muzyki. Jest to jednorazowa akcja, świetna okazja by za bardzo niskie kwoty nabyć fantastyczne tytuły. Wśród wyprzedażowych płyt znajdziesz m.in. albumy: AC/DC, Ryan Adams, Antony And The Johnsons, Arctic Monkeys, Creedence Clearwater Revival, Focus, Herbie Hancock, Judas Priest, King Crimson, The National, Ozzy Osbourne, Radiohead, Jordi Savall, Sky, Bruce Springsteeen, System Of A Down, Steve Vai, The White Stripes i wiele innych. Akcja zaczyna się 07-08-2017 i trwa do wyczerpania się zapasów. 

Płyty CD/DVD/LP/SACD kupisz na voiceshop.pl

Bogusław Zajączkowski


Pro-Ject The Classic SB Super Pack juz dostępny! 2017-08-03 11:26:41

Pro-Ject The Classic SB Super Pack juz dostępny!

Od 1 sierpnia dostępna jest w naszej ofercie rozbudowana wersja gramofonu The Classic. Konstrukcja opiera się na projekcie gramofonu  nagrodzonym w ubiegłym roku nagrodą EISA, oraz posiada kilka dodatkowych gadżetów.Facebook