Poniższe zestawy można nabyć w sieci salonów sprzedaży marki Pro-Ject.

X1 Walnut + Phono Box S2 Black

Gramofon analogowy PJ X1 jest idealnym rozwinięciem pasji słuchania płyt winylowych. Posiada wiele rozwiązań technologicznych znanych z droższych konstrukcji gramofonów: masywny talerz z akrylu, idealnie odsprzężony silnik, ramię z plecionki włókna węglowego, wkładkę typu MM – Pro-Ject Pick It S2. Idealnym partnerem dla wkładki jest odpowiednio dobrany przedwzmacniacz gramofonowy Pro-Ject Phono Box S2, który pozwala na prawidłowe ustawienie wszystkich parametrów potrzebnych do uzyskania jak najlepszej wydajności podłączonej wkładki gramofonowej.

Cena regularna: 5 190 zł | Cena promocyjna za zestaw: 4 490 zł

X8 z wkładką Quintet Blue + Phono Box S3B

Nowość w ofercie PJ model X8 korzysta z wielu pomysłów stosowanych w gramofonach X-Tension 9 i 10. Ciężki gramofon z masywnym talerzem z aluminium, jest uzbrojony we wkładkę typu MC Ortofon Quintet Blue. Ta jest zainstalowana w ramieniu 9”, które wykonano z plecionki włókna węglowego. W połączeniu z przedwzmacniaczem Phono Box S3B dostajemy zestaw prezentujący się wyjątkową dynamiką, szczegółowością oraz świetnie budowaną sceną.

Cena regularna: 13 250 zł | Cena promocyjna za zestaw: 11 990 zł

The Classic EVO, wkładka Quintet Red + Phono Box S3B

The Classic EVO jest z wyglądu klasyczną konstrukcją gramofonu analogowego. Korzysta jednak system odseparowanego sub-chassis, na którym zainstalowano talerz oraz ramię, które uzbrojone jest we wkładkę typu MC Ortofon Quintet RED. W połączeniu z nowym przedwzmacniaczem gramofonowym Phono Box S3B możemy w pełni wykorzystać benefity True Balanced Connection – połączenia zbalansowanego, które daje nam wiele nowych korzyści sonicznych.

Cena regularna: 10 890 zł | Cena promocyjna za zestaw: 9 790 zł

X-Tension 10 z Cadenza Black + Phono Box DS3B

Topowy zestaw oparty o wyjątkowy gramofon, świetną wkładkę gramofonową oraz przedwzmacniacz pozwalający na True Balanced Connection. Gramofon X-Tension 10 posiada ciężki talerz z aluminium, z zintegrowaną matą, ramię typu Evolution o długości 10”. Przedwzmacniacz swoją konstrukcją daje wszystkie potrzebne możliwości ustawień, które idealnie dopieszczą każdą podpiętą wkładkę gramofonową.

Cena regularna: 27 550 zł | Cena promocyjna za zestaw: 24 990 zł

Oferta ważna do 31.7.2022 lub wyprzedania zapasów magazynowych.