A35.8 jest najpotężniejszym i najbardziej wszechstronnym wielokanałowym wzmacniaczem Primare, zaprojektowanym, aby zaspokoić potrzeby praktycznie każdego systemu wielokanałowego. Osiągnięto to dzięki możliwości zmostkowania każdej pary kanałów do mono w celu uzyskania wyjątkowej mocy – aż do 1500 W w pełni zmostkowanej konfiguracji bi-amp stereo.

Kluczowe cechy

  • Wejścia XLR i RCA dla każdego z ośmiu kanałów wzmocnienia o mocy 150 watów na kanał przy 8 omach, z maksymalną mocą 1500 watów.
  • Każdą parę kanałów wyjściowych można zmostkować, dzięki czemu wzmacniacz może zapewnić napędzenie praktycznie dowolnej konfiguracji wielokanałowej głośników, samodzielnie lub ze wzmacniaczem stereo A35.2.
  • W przypadku dwukanałowego systemu bi-amp, jeden w pełni zmostkowany A35.8 zapewnia moc szczytową 4 x 375 watów lub 750 watów stereo na kanał.
  • Dodatkowe funkcje obejmują automatyczne wykrywanie włączania ze stanu czuwania i automatyczne przejście w stan czuwania po braku sygnału wejściowego przez dwadzieścia minut – funkcję tę można wyłączyć, dzięki czemu możemy pozostawić A35.8 permanentnie włączony do sieci zasilającej.

Technologie

Pomysłowa konstrukcja układu obwodu A35.8 zapewnia bezpośrednie dostarczanie i równomierne rozprowadzanie mocy z zasilacza do modułów wzmacniacza zamocowanych na radiatorach, które izolują je od szumów układów zasilających. Ta innowacyjna konstrukcja izoluje również stopień wejściowy i wyjściowy od wszelkich szumów, jakie mogą wytwarzać poszczególne moduły wzmacniacza.

Sygnały wejściowe i wyjściowe są prowadzone do i z modułu wzmacniacza przez wstęgę na płytce drukowanej poprowadzoną przez kanał w radiatorach w taki sposób, aby zapewnić najkrótszą możliwą ścieżkę sygnału.

Wzmacniacz pojawi się w sprzedaży w lipcu 2022 r. Cena wynosi 23 500 złotych.